Як займатися сексом після пологів

Написала:  
Представленно в рубриці: Стосунки

Як займатися сексом після пологів

Секс, після пологів, іноді, можна порівняти з першим сексом. Чому? Тому що, після пологів повинно пройти мінімум два місяці. Так радять практично всі лікарі. А за цей час можна скучити за близькістю – це, по-перше. А по-друге, перший секс після пологів – це боляче.

Якщо у Вас були розриви, то вони зазвичай гояться довше, ніж розріз промежини. Чим довше заживає, тим більше дискомфорту Ви відчуваєте. Тим складніше Вам знову почати жити повноцінним статевим життям.

Деякі можуть зіткнутися з наступною проблемою. Якщо Вам робили епізіотомію (розріз промежини), то зашивають розріз трохи більше, ніж було раніше. З незвички, може виникнути враження, що статевий член просто не проходить в піхву. Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, Вам варто почекати. Значить, шов не зажив досить добре.

Є два типи жінок. Деякі кажуть, що секс після пологів приносить їм більше задоволення, ніж до. І вони без проблем відновлюють інтимне життя вже після 6-8 тижнів, не відчуваючи при цьому болю. Є такі, які перший свій оргазм відчули вже після появи малюка. Це може бути пов’язано з тим, що завдяки пологам, жінка розкрилася.

Іншим жінкам, потрібен більш тривалий час на відновлення після пологів. Не переживайте, якщо вже пройшло два місяці, а Ви все ніяк не можете зважитися на близькість з чоловіком. Значить, Ви ще не готові і потрібно почекати. Головне не зациклюватися на цій проблемі. Зараз у Вашому житті і так багато турбот, а це може тільки загострити ситуацію.

Максимальна кількість часу, яка потрібна жінці на повне відновлення – це 6 – 7 місяців. По закінченню цього терміну, Ваше інтимне життя обов’язково відновиться. І, Ви не будете відчувати абсолютно ніякого дискомфорту.

Часто, важче відновитися тим жінкам, яким після пологів робили, так звану, «чистку». Тобто діставали вручну, без знеболюючого, згустки крові. Це дуже болюча процедура, особливо, якщо врахувати, що шви зовсім свіжі і ще все болить після пологів. Часом ця процедура у багато разів болісніше, ніж самі пологи. Не дивно, що жінкам, які пережили таку процедуру, потрібно більше часу на відновлення.

Дуже важливо, щоб чоловік не дорікав дружину. Постійні закиди можуть зовсім підірвати її впевненість у собі. Якщо жінці боляче, то вона не в змозі отримати задоволення від інтимної близькості і, чоловік повинен це зрозуміти. Звичайно, жінка не повинна тримати чоловіка на повному голодному пайку. Шукайте інші, тимчасові, способи задоволення, щоб пережити цей період без зрад.

Рано чи пізно всі шви заживуть. Дуже важлива підтримка з боку чоловіка. По суті, отримає жінка оргазм чи ні, залежить від стану її мізків. Якщо чоловік не наполягатиме, а терпляче почекає, буде ласкавим, ніжним і ввічливим, то Ваше інтимне життя, в короткі терміни прийде в норму. Психологія – велика сила.

Краще починати інтимну близькість, після того, як Ви сходили до гінеколога, і Вам сказали, що все добре. Якщо є якась проблема, потрібно її відразу ж усунути.
Бажаю всім успіхів і здорового особистого життя!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.