Паління в присутності дитини

Написала:  
Представленно в рубриці: Шкідливі звички

Паління в присутності дитини

В даний час в світі піднялася потужна хвиля боротьби проти забруднення атмосфери і нанесення шкоди дорослому населенню. Але ще більш важливим є захист здоров’я дитини йдеться про безпосередню шкоду, яку приносить здоров’ю дитини вдихання повітря, забрудненого тютюновим димом.

Негативні наслідки даного явища різноманітні. Відомо, що атмосфера псується в результаті зменшення кількості кисню, але найбільшої шкоди – це вдихання тютюнового диму, до якого у дітей часто виникає алергія, стимулююча у свою чергу повторні запалення носоглотки і бронхів.

Дим в приміщенні

Змінені таким чином слизові оболонки дихальних шляхів швидко стають вогнищем різноманітних інфекцій, в число яких входить хронічний бронхіт. Найбільш шкідливий вплив надає найпоширеніший в даний час сигаретний дим, що викликає рак легенів в результаті постійного роздратування слизової оболонки бронхів. Подібного впливу піддається не тільки сам курець, а й люди, які вдихають дим в накуреному приміщенні.

Заборона на куріння

Перш за все необхідно заборонити курити в присутності дитини, в його кімнаті і в приміщенні, куди можуть прийти діти. Сигаретним димом просякнуті текстильні матеріали в кімнаті курців, звідти цей сморід проникає в повітря навіть тоді, коли не курять. Буває, що повторні запалення верхніх дихальних шляхів у дитини відносять іноді до “застуд”, а іноді в цьому звинувачують ясла і т. д. Насправді зазвичай причиною є тютюновий дим. Хворобливі симптоми зникнуть, як тільки припиниться куріння в приміщенні, де дитина проводить вільний час, спить, робить уроки …

Нерідко дитину везуть в гори, до моря, на дачу, щоб вона могла дихати свіжим повітрям. Однак подорожують в машині, автобусі чи поїзді, де курять. Після приїзду він знову потрапляє до задимленої їдальнї або інші приміщення квартири. Повернувшись додому, батьки дитини бачать причини кашлю, запалення верхніх дихальних шляхів у застуді, протягах і т. п., не бажаючи визнати очевидного – перебування в напалених приміщеннях викликало захворювання.

Необхідно заборонити куріння в безпосередній близькості дитини і в приміщенні, в якому вона живе.

А ви курите в присутності дитини?

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.