Види протизаплідних засобів

Написала:  
Представленно в рубриці: Протизаплідні засоби

protizachatochnie sredstvaУ деяких випадках подружжя вважає за необхідне тимчасово утриматися від народження дитини, тоді їм слід застосовувати протизаплідні засоби. Кваліфіковану пораду з цього питання можна отримати у жіночій консультації. При виборі протизаплідних засобів лікар враховує особливості будови статевих органів жінки і призначає найбільш нешкідливі, доступні, зручні і досить ефективні.

Користуватися протизаплідними засобами слід тільки за рекомендацією лікаря, бо ступінь їх ефективності та нешкідливості в значній мірі залежить від індивідуального підбору і від правильності користування ними.

Протизаплідні засоби були відомі ще в глибоку давнину. У санскритських джерелах описується протизаплідна дія відварів різних трав, настоїв листя верби і тополі. Окремі згадки про них є і в книгах по медицині Китаю, що відносяться до 2696 р. до н. е.

В даний час робляться спроби знайти найбільш ефективні, нешкідливі, тривало діючі, зручні у користуванні, доступні протизаплідні засоби.

Існують різні види протизаплідних засобів – механічні, хімічні та інші. Протизаплідні засоби можуть застосовуватися як чоловіком, так і жінкою.

В останні роки широке поширення одержали різні внутрішньо маткові засоби і таблетки загальної дії.

Не всі способи попередження вагітності нешкідливі. Так, серед подружніх пар досить широко поширений метод перерваного статевого акту. Однак він викликає підвищену дратівливість, збудливість, притуплює статеві почуття і т. д. Нарешті, він не є достатньо надійним і не гарантує від настання вагітності. Метод перерваного статевого акту шкідливо відбивається на здоров’ї жінки та чоловіка.

Досить ефективним і нешкідливим протизаплідним засобом є чоловічі презервативи. До жіночих механічних протизаплідних засобів відносяться шийкові та піхвові ковпачки.

Хімічні протизаплідні засоби застосовуються тільки жінками. Вони паралізують рух сперматозоїдів і таким чином попереджають запліднення жіночого яйця. Сперматозоїди дуже нестійкі: потрапляючи в несприятливе для них середовище, вони швидко гинуть або втрачають здатність до пересування. Так, в кислому або лужному середовищі вони припиняють рух через 6 – 8 с.

Поширений також метод запобігання вагітності спринцювання піхви слабким розчином кислоти з кружки Есмарха або за допомогою спеціального гумового балона. Спринцюватися слід відразу після статевих зносин, так як через 10 – 15 хв сперматозоїди проникають в шийковий канал, куди не проникає струмінь води.

Для підмивання можна користуватися слабким розчином калію перманганату, квасців і оцтової кислоти (столова ложка оцту на кухоль води), а також саліцилової, борної, лимонної, молочної кислот.

Наша промисловість випускає хімічні протизаплідні засоби. До складу їх входять речовини, що згубно діють на сперматозоїди.

Однак яким би надійним і зручними не виявилося ті або інші протизаплідні засоби, довго користуватися ними не слід. Періодично, в залежності від стану здоров’я жінки, їх слід за порадою лікаря заміняти іншими або ж рекомендувати деякий час чоловікові використовувати презерватив.

Перстень “Вінтажна Сова” 44.00 ГРН
Доставка безкоштовна!
Сережки “Сердечка” 42.00 ГРН
Доставка безкоштовна!
Сережки “Шик Love” 44.00 ГРН
Доставка безкоштовна!
Кулон “Черепаха” 50.00 ГРН
Доставка безкоштовна!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.

Онлайн журнал для дівчат