Контрацепція після пологів

Написала:  
Представленно в рубриці: Протизаплідні засоби

Контрацепція після пологівБагато жінок вважають, що не зможуть завагітніти після пологів, поки годують груддю. Але це хибна думка. В принципі, після пологів і, навіть під час годування жінка здатна зачати дитину.
Оберігатися після пологів можна різними способами. Найпопулярніший і поширений засіб – презерватив. Презервативи відносяться до досить надійних засобів контрацепції, але іноді й вони підводять, презерватив може зісковзнути чи пошкодиться, в цьому випадку рекомендується обробити піхву за допомогою спринцювання. Варто сказати, що часте використання презервативів може негативно позначитися на здоров’ї жінки, латекс може викликати запалення статевих органів.

Ще один хороший засіб – піхвова діафрагма. Всі аспекти використання такої діафрагми вам розповість ваш гінеколог.
Наступний вид післяпологової контрацепції – хімічні засоби (свічки, пасти і пігулки). Але при використанні хімічних засобів необхідно попередньо проконсультуватися з фахівцем.

Ще одним дуже ефективним засобом є використання внутрішньоматкових засобів. Такі засоби вводяться тільки гінекологом, і можуть залишатися у піхві до 5 років, до речі, надійність такого засобу – 98%.

Багато жінок приймають протизаплідні гормональні засоби, вони запобігають дозріванню яйцеклітини. Гормональні засоби приймаються всередину, причому, тільки за призначенням лікаря. Такий метод контрацепції підходить тільки для не годуючих мам, оскільки такого роду таблетки не можна приймати при грудному вигодовуванні. Зате гормональні препарати дуже ефективні – захищають вони в 100 відсотках випадків.

Деякі жінки, у яких вже двоє чи троє дітей і які вирішують остаточно «зав’язати з продовженням роду», вдаються до лапароскопічної стерилізації, при якій створюється штучна непрохідність маткових труб. Однак не поспішайте робити такий крок, адже назад дороги не буде, ваше рішення має бути остаточним, безповоротним і точним.

Таким чином, ви бачите, що засоби контрацепції після пологів практично такі ж, як і до пологів. Їх величезна кількість і ви можете вибрати саме той спосіб, який вам підходить.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.