Я хочу ще одну дитину, а він не хоче

Я хочу ще одну дитину, а він не хоче

У моєму оточенні є кілька знайомих сімейних пар, у яких серйозні розбіжності з приводу того, скільки заводити дітей. Що робити, коли один з подружжя хоче ще одну дитину, а інший ні? До простого небажання можна додати біологічний вік матері і проблеми з фаллопієвими трубами, щоб отримати остаточну картину катастрофи.

Хочу передати вам розповідь однієї з моїх подруг: “Я єдина дитина в сім’ї, і в моєму ідеальному уявленні я повинна стати матір’ю двох дітей. Тим не менш, моєму бажанню не судилося здійснитися. Мій чоловік не в захваті від ідеї завести ще одну дитину, я вислухала всі виправдання від економічної обстановки до недосипу і, чесно кажучи, зараз я просто не знаю, що робити.

Я вважаю, що немислимо перебувати в стані алкогольного сп’яніння, коли наступає “золотий час місяця”. Було б іншою справою, якщо ми б не перебували у шлюбі молодою парою і я намагалася б зловити його в капкан.

Корова вже куплена в кінці кінців. Звичайно ж, я жартую і намагаюся додати ситуації трохи легковажності, оскільки не уявляю, що мені робити. Мені не зовсім ясно, скільки мені доведеться умовляти і що взагалі я можу зробити, щоб переконати мого чоловіка.

Я знаю, що моя мама мріє про внучку і я вже неодноразово говорила про своє бажання завести ще одну дитину. Чи існують взагалі збіги в бажаннях жінок з чоловіками в зачатті другого (або третьої ) дитини? Безумовно, я можу навести деякі приклади. Чи може допомогти лікування? Не впевнена, але, чим ближче я підходжу до позначки “40 років”, тим сильніше стає моє бажання мати ще одну дитину. Мій син майже виріс з підгузників . Я думаю, три роки – це ідеальна вікова різниця між братами і сестрами.

Можливо, мені слід почекати і розглянути інший підхід до вирішення даної проблеми. Хоча це змушує мене нервувати, хто знає, скільки часу все це займе? Та й матуся вже трохи старенька для таких речей. Думаю, також не допоможе той факт, що багато хто з моїх подруг вагітні. Здається, що кожен раз, коли я читаю оновлення в соціальній мережі Facebook , хтось обов’язково оголошує про свою вагітність або ось-ось народить.”

По перше, мені здається, що за допомогою різних жіночих хитрощів, можна легко укласти чоловіка в ліжко і далеко не проти його волі.

По-друге, пологи в 40 – це чудова можливість заново прожити пів життя.

Але, напевно, краще за все – це відверта розмова про цю ситуацію зі своїм чоловіком. Але без ниття. Ниття – поганий помічник. Сподіваюся, що її зусилля переконати свого чоловіка не залишаться без уваги і в наступному році в цей же час в її обіймах буде солодко сопіти новонароджений.

А ви стикалися з подібною ситуацією? Які шляхи виходу з неї ви можете запропонувати?

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.