Поради з планування вагітності

Написала:  
Представленно в рубриці: Планування вагітності

Поради з планування вагітностіВажливо планувати вагітність заздалегідь. Це допоможе виключити різні фактори, які могли б негативно вплинути на вагітність. І важливо розпочати планування не за кілька днів або тижнів, а бажано приблизно за рік. Тоді ви зможете ґрунтовно до всього підготуватися.

– Кидаємо всі шкідливі звички. Куріння і алкоголь під час вагітності абсолютно неприйнятні. Хоча, якщо все-таки хочеться трохи випити, лікарі дозволяють не більше 100 грам червоного напівсухого вина. Але це за умови, що такі події трапляться раз – два рази за всю вагітність. На рахунок куріння таких послаблень немає.

– Прийом фолієвої кислоти. Це сприяє народженню розумної дитини без жодних відхилень. Так само варто попити вітаміни.

– Правильне харчування. Їжте тільки здорову їжу! Обмежте себе у вживанні солі, перцю, прянощів, копченостей.

– Заняття спортом. Приготуйте своє тіло до навантажень під час вагітності та пологів, якщо хочете, щоб після них тіло легше прийшло в норму. Приведіть у тонус м’язи і шкіру, щоб на животі не залишилося розтяжок і що б пологи пройшли менш болісно.

Вилікуйте всі наявні у вас захворювання, які могли б негативно вплинути на розвиток плода і перебіг вашої вагітності. Вам доведеться здати всі аналізи і побувати навіть в гостях у стоматолога, так як вагітній лікувати зуби не дуже легко, та й карієс є джерелом інфекції.

Проведіть всі аналізи та обстеження разом з чоловіком, відвідайте генетика.

Приведіть всі справи на роботі в порядок, щоб можна було спокійно піти в декретну відпустку з чистою совістю.

Їдьте відпочити. Після пологів ви навряд чи  зможете поїхати на відпочинок саме для себе. Та й у далеку подорож ви, ймовірно, не зважитеся поїхати з дитиною.

Сходіть в клуб. Під час вагітності вхід в такі приміщення вам буде строго протипоказаний: занадто гучна музика і в занадто накуреному приміщенні. Так, розважатися в кінотеатрі або театрі ви ще зможете, а задоволення клубу вже не для вас. Тому варто сходити туди наостанок.

Ну і звичайно саме головне – це ваш позитивний настрій!

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.