Народження дитини повинно бути за планом

Написала:  
Представленно в рубриці: Планування вагітності

Народження дитини повинно бути за планомВ нашому божевільному світі планувати потрібно все. Саме тому так важливо і планування народження дитини. Звичайно, буває, що вагітність дружини відбувається по необачності один одного, але у них в сім’ї все так добре, що їх цей сюрприз зовсім не засмучує. Але трапляється, що в родині існують матеріальні та психологічні проблеми. А тут ще й непередбачене поповнення. У таких ситуаціях ваш шлюб може взагалі розвалитися.

Тому важливо чітко запланувати народження дитини в сім’ї. І бути це повинна не просто чергова розмова про плани на невизначене майбутнє. Вже давно не є стандартом, що розмову про дітей заводить саме жінка. Зараз, в наші дні, де жінка йде з чоловіком нарівні, такі пропозиції надходять частіше від чоловіків. І спадкоємця в сім’ю хочеться, а деяким і дружину назад в дім повернути.

Отже, ви сіли, обговорили і вирішили, що вам потрібна дитина. Що робити далі?

А далі, батькам, особливо майбутній мамі, треба пройти аналізи на різні захворювання, які могли б перешкодити завагітніти або б викликали ускладнення при вагітності у вас і вашого майбутнього малюка, які б могли передатися йому, як не дуже радісний спадок. Для виявлення захворювань, ви проходите аналізи крові, сечі, мазок на інфекції. Якщо вашому лікареві необхідна більш детальна картина, він може відправити вас на УЗД.

Для того щоб можна було зачати здорову дитину без ризику для себе, потрібно обов’язково вилікувати або хоча б довести до потрібної стадії захворювання, наявні у вас, особливо якщо цей стан імунодефіциту, хвороба серця, ендокринної системи, нирок. Лікар відправить вас і до стоматолога, щоб у роті прибрали всі вогнища інфекції.

Тепер, коли ви пройшли курс лікування і готові фізично до зачаття, треба почати спроби. Зазвичай займає це близько півроку. Важлива порада від лікарів, щоб пара не зациклювалася на результаті, а продовжувала жити нормальним сексуальним життям. Інакше, зачаття дитини перетвориться вже не в радість, а в гонку на час. І не забувайте, що під час зачаття так само треба стежити за своїм здоров’ям і правильно харчуватися обом батькам.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.