Лікування безпліддя

Написала:  
Представленно в рубриці: Планування вагітності

Лікування безпліддяУ житті кожної жінки настає період, коли материнський інстинкт заявляє про себе на повний голос, і виникає гостра потреба дбати ще про когось крім себе. І раптом виявляється, що морально підготовлений організм фізично не готовий до покладеної на нього місії. Причиною тому найчастіше є жіноче або чоловіче безпліддя, спровоковане особливою будовою внутрішніх жіночих органів, якимись їх захворюваннями або недостатньою активністю чоловічих сперматозоїдів. Так само проблема може критися в рано розпочатому статевому житті, аборті або в травмі, отриманої в будь-якому віці .

Для вирішення цієї ситуації слід звернутися до компетентного спеціаліста, який проведе відповідну діагностику. Так як безпліддям може страждати будь-який з партнерів: і чоловік, і жінка, то спеціальне обстеження слід пройти обом. Як правило, чоловіків очікує обстеження на предмет наявності статевої інфекції і активність сперматозоїдів, а жінок ще й УЗД сечостатевої системи.

Слід морально налаштуватися і ретельно підготуватися до запропонованих процедур, так як вони, можливо, займуть тижні очікувань, а то й місяці. Лікуючий лікар не обов’язково повинен знайти патологію, безпліддя можуть спровокувати такі фактори як часта сильна стомлюваність, нестача вітамінів, постійні стреси.

Якщо ж причина, наприклад в кісті, розташованій на яєчнику, то тут доречно хірургічне втручання з наступним, чітко збудованим графіком лікування безпліддя за допомогою лікарських препаратів, які допоможуть відновити репродуктивну функцію. Як правило, ці препарати створені на основі лікарських трав і інших натуральних природних інгредієнтів, здатних позитивно впливати на лікування безпліддя, через вплив на роботу дітородних органів.

Важливою умовою лікування безпліддя є повноцінний відпочинок, гарне харчування, відсутність дратівливих чинників. В одязі перевагу віддавайте натуральним тканинам. По можливості позбудьтеся шкідливих звичок, таких як алкоголь і куріння, або зведіть нанівець їх вживання. Зайва вага також може бути бар’єром на шляху до зачаття дитини, тому постарайтеся від неї позбутися.

Також дуже важливо створити позитивний настрій – у цьому вам допоможе психолог або любляча сім’я, але головне це ваше бажання дати життя новій одиниці людства – вашому довгоочікуваному малюкові.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.