Чи може бути овуляція відразу після місячних?

Написала:  
Представленно в рубриці: Планування вагітності

Чи може бути овуляція відразу після місячних?Питання чи може бути овуляція відразу після місячних не таке просте, як може здатися. Більшість дівчат і молодих жінок, швидше за все не замислюючись, скажуть, що це неможливо і в якості підтвердження приведуть витяги з книг з гінекології та акушерства. На жаль, в реальному житті все не так просто як в підручниках і настання овуляції відразу після місячних цілком можливе.

Прийнято вважати, що овуляція настає на 14 день менструального циклу, але це не так. Час настання овуляції залежить від безлічі факторів. Наприклад, таких як:

– стреси;
– гормональний баланс;
– зміна кліматичних поясів;
– стан навколишнього середовища;
харчування;
– тривалість меснтруального циклу. Овуляція після місячних може статися, якщо менструальний цикл жінки складає 21 день. У цьому випадку викид яйцеклітини відбувається з 6 по 10 день менструального циклу;
– тривалості місячних. Наприклад можлива овуляція відразу після місячних, коли менструація триває 7 або більше днів;
– регулярність циклу. Овуляція відразу після місячних часте явище при нерегулярному менструальному циклі.
– прийомі деяких препаратів. Так при прийомі будь-яких гормональних препаратів не виключається можливість того, що може бути викид яйцеклітини через кілька днів після місячних.

Взагалі правильно вирахувати час овуляції – досить непростий процес. Для цього потрібно досить тривалий час для вивчення особливостей свого менструального циклу і організму в цілому. Існує комплекс методів визначення настання овуляції:

– вимірювання температури тіла;
– спостереження за цервікальним слизом;
– ведення графіка місячних.

Особливості свого організму і можливість настання овуляції відразу після місячних повинна враховувати кожна жінка як при бажанні зачати малюка, так і для виключення незапланованої вагітності.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.