Через скільки днів після місячних настає овуляція?

Написала:  
Представленно в рубриці: Планування вагітності

Через скільки днів після місячних настає овуляція?Для жінок, які планують стати матусями, питання через скільки днів після місячних настає овуляція є дуже важливим. Якщо у жінки регулярний менструальний цикл, то для визначення моменту коли після місячних наступить овуляція можна скористатися тестом на овуляцію або методом вимірювання базальної температури.

Відомо, що при овуляції в організмі жінки відбуваються сильні гормональні сплески. Ці сплески впливають на базальну температуру (температуру тіла у спокої). Завдяки цьому визначити день викиду яйцеклітини можна за допомогою графіка базальної температури. Зазвичай перед настанням овуляції температура трохи знижується, а піднімається вище середнього рівня температур на наступний день.

Визначити через скільки днів після місячних відбувається овуляція можна за допомогою наступного нехитрого розрахунку: потрібно від числа днів місячного циклу відняти 14. Наприклад, ваш менструальний цикл триває 28 днів. Виходячи з цього, викид яйцеклітини відбудеться на 14 день після початку місячних (28 – 14). Але потрібно врахувати, що у цього розрахунку є недоліки:

– Слід знати, що ця формула не підходить для нерегулярних менструальних циклів.

– Ще одним недоліком цієї формули є те, що день, в який відбувається овуляція, ділить менструальний цикл на 2 частини. Довжина другої фази стабільна, а довжина першої у однієї і тієї ж жінки може сильно коливатися.

Ознаками, що вказують на овуляцію, можуть бути:

– Болі (короткочасні) внизу живота
– Збільшення слизистих виділень.

У будь-якому випадку через скільки днів після місячних настає овуляція безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей організму жінки.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.