Що таке аборт. Загальні відомості

Написала:  
Представленно в рубриці: Аборт

abortАборт, від лат. Abortus – викидень. Штучний викидень, переривання вагітності, аборт, витравлювання плоду, вбивство ненародженої дитини до 28 тижнів, тобто до умовного терміну життєздатності плоду поза тілом матері. Після 28 тижня – штучні або мимовільні передчасні пологи (partus praematurus).

Розрізняють аборт штучний (abortus artificalis) і мимовільний (abortus spontaneus), тобто який почався без навмисних дій вагітної або інших осіб з метою переривання вагітності. Аборти поділяються також на лікарняні та поза лікарняні – кримінальні.

Штучний аборт розглядається усіма релігіями світу як вбивство дитини.

В рівній мірі у вбивстві ненародженої дитини винні лікарі, що роблять штучний аборт, та призначають абортивні препарати. Відповідальність за вбивство ненароджених дітей лежить також на чоловіку, який не перешкоджає здійснити дружині аборт, тих, хто дає поради зробити аборт, наполягає на аборті, виписує направлення на аборт, розповсюджує рекламу абортів і виступає за свободу абортів, виробляє та продає абортивні препарати.

З точки зору сучасної ембріологічної науки життя людини починається не з моменту народження, а з моменту зачаття, тобто з моменту злиття ядер чоловічої і жіночої статевих клітин. У цей час утворюється унікальний генетичний код, отже ембріон є біологічно самостійним організмом і ніяк не може вважатися частиною тіла матері, отримуючи від неї тільки кисень і поживні речовини. На більш пізніх термінах вагітності формуються зовнішні ознаки. Через 20 днів після зачаття починає битися серце, через місяць з’являються кінцівки. У ненародженої дитини фіксуються електрична активність мозку, серця, відбитки пальців та інші ознаки, характерні для дорослої людини, які визначають індивідуальність особистості. Кров дитини не змішується з кров’ю матері. Доведено також те, що ненароджена дитина відчуває біль.

Вперше у світі штучний аборт був узаконений в період Французької революції (на короткий час 1791-1810 рр.) І в Росії після Жовтневої революції 1917 р. (Декрет від 18 листопада 1920 року). Таким чином, Радянська Росія стала першою країною, де відбулася легалізація аборту. Аборти через загрозу вимирання країни в 1936 році забороняються, але незабаром (1955 р.) легалізуються знову. Після російської революції хвиля лібералізму захлеснула весь світ. У США з’являється Американська ліга з контролю над народжуваністю (ABCL – American Birth Control League). Засновниця – Маргарет Зангер.

Згодом Ліга з контролю над народжуваністю була перейменована в МФПС, Міжнародну федерацію планування сім’ї (IPPF – International Planned Parenthood Federation). МФПС має філії майже в усіх країнах світу і використовує розроблені М. Зангер ідеї методи геноциду для скорочення народжуваності в країнах, що розвиваються, особливо тих з них, які багаті мінеральними і енергетичними ресурсами.

У більшості країн Європи і Америки не без участі МФПС аборт дозволений: у Швеції (1946), Великобританії (1967), США (1973), Франції (1979) і інших країнах. У деяких країнах аборт заборонений, особливо ісламських та католицьких (Португалія, Ірландія, Польща та ін.)

Доводи про те, що легалізація переривання вагітності необхідна для припинення кримінальних абортів не підтверджуються на практиці. Кримінальні аборти продовжують співіснувати разом з легальними, а загальне число абортів і ускладнень різко збільшується.

Численні ускладнення після абортів спостерігаються в 90% випадків і носять безповоротний характер, аж до смертельного результату: зараження крові, перитоніт, втрата крові, ДВЗ (синдром дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові), шоковий стан, рак молочної залози та ін. Найбільш частим ускладненням після штучного аборт є безпліддя і постабортний синдром (ПАС) – комплекс психічних ускладнень, який не затихає з роками.

До віддалених наслідків аборту відносяться різні онкологічні захворювання, гнійні запалення придатків, стійке порушення менструального циклу, невиношування плоду (народження недоношених дітей) і безліч інших. В основному через аборт близько 20-25% подружніх пар безплідні. Особливо небезпечний аборт для молодих жінок які ще не народжували. Після проведення аборту жінка в будь-якому випадку не зможе народити здорових дітей.

Коментарі

Один Коментар on "Що таке аборт. Загальні відомості"

  1. Леся on Пн, 29th Бер 2010 14:31 

    Будь-який вчинок несе за собою наслідки. Кожній людині даний розум, що наперед зпрогнозувати наслідки, які можуть виникнути після зробленого нами вчинку. Ми знаємо, що коли садимо насіння в землю, воно за деякий проміжок часу дасть плід. Але знаємо також те, якщо ми з коренем вирубаємо рослину чи дерево – воно більше не буде давати плід. А тому, кожна дівчина, жінка або хлопець, чоловік добре розуміють, що від близьких статевих стосунків – появляються діти. Якщо ці люди не готові стати батьками, то навіщо робити те, що крім миттєвої насолоди, принесе багато небезпечних наслідків для здоров’я і життя жінки.

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.