Як доглядати за хворою дитиною

Написала:  
Представленно в рубриці: Догляд за хворими дітьми

Як доглядати за хворою дитиноюБудь-який, навіть  загартований малюк, може одного разу захворіти. І складність в тому, що крихітка ще не вміє говорити. Тому і пояснити батькам, що його турбує, звичайно, не може. Просто йому погано, некомфортно. І в такій ситуації одна надія на дитячого лікаря.
Досвідчений педіатр поставить діагноз, оглянувши ваше чадо. Призначення лікаря будуть схожими на ті, що і для дорослих, але така процедура, як закапати вухо або ніс, виміряти температуру або дати жарознижуючі ліки, виявиться зовсім іншою, ніж для нас.

Як дати жарознижуючі і антибіотик дитині?

Щоб збити високу температуру, малюкові слід дати ліки – спеціальний дитячий сироп, який і засвоїться краще, і дозатор у нього є, так що ви не помилитеся, виконуючи призначення лікаря. Адже для маленького організму передозування будь-якого препарату небезпечне. Якщо неможливо обійтися без антибіотика, то його теж краще давати у вигляді сиропу. Часто ці потужні засоби призначаються разом з біопрепаратами, так як при окремому використанні можуть пошкодити мікрофлору незміцнілого кишечника.

Як очистити і закапати носик малюку?

Це ми вміємо сякатися, а носик малюка залишається тільки промивати. Для цього найкраще підійде фізрозчин, а якщо його немає під рукою, то нескладно самим приготувати підсолену кип’ячену воду. Підігрітий до температури тіла розчин обережно закопуємо дитячою піпеткою по парі крапель у кожну ніздрю.

Щоб видалити розріджені виділення, візьміть балончик, або аспіратор. Цей прилад схожий на спринцівку, але має характерний наконечник. Балончиком витягаємо з кожної ніздрі виділення. Після кожного застосування аспіратор треба промивати. Закапати носик можна спеціальними краплями з вбудованою піпеткою і шкалою.

Як закапати вушко?

Вушні крапельки теж треба підігрівати до температури тіла, тому що ніжне вушко немовляти, яке ще й болить, погано перенесе холодні краплі. Відтягувати вушко немає потреби, тому що у немовлят вушний прохід прямий. Просто треба укласти чадо на бочок, і капнути необхідну кількість крапель у вушко. Потім потрібно скачати маленьку кульку з вати і закрити нею слуховий прохід. Нехай малюк полежить на боці ще якийсь час. Потім повернути дитину на інший бік і закапати друге вушко.

Коментарі

Повідомте нам, що ви думаєте ...
ну і, якщо ви хочете щоб Ваш коментар був з аватаром, перейдіть за посиланням щоб отримати Аватар!

Ви маєте Увійти в систему щоб залишити коментар.